Loovlaps

Armas lasteraamat “Minu armas südameloom”

Ilmunud on uus südamlik (laste)raamat “Minu armas südameloom”.

Kuulates oma südant, rändame eluteel rõõmsalt ja hoituna. Südamelooma raamat aitab saada sõbraks oma armsa südameloomaga. Raamatukaante vahel on peidus õpetlik jutuke südameloomakesest ja peotäis toredaid harjutusi. Raamat õpetab keskenduma heale, kuulama oma südant ning austama iseennast ja teisi.

Piilu raamatusse!

Siin on raamatu sisunäiteid:

Raamatu autor on Jaana Ojakäär, kunstnik Lumimari, kujundaja ning toimetaja Ivi Piibeleht, Pegasuse kirjastuse poolt tore projektijuht Tiina Laanem. Aitäh Pegasuse kirjastusele ja kõikidele võluritele, kes selle raamatu valmis võlusid. Olen väga tänulik.

Armas raamatuke on müügil Rahva raamatu poodides ja Apollo poodides.

Esimene raamatu esitlus toimus ilusal talve alguse päeval (21.12.17) toredas raamatupoes PUÄNT. Teine esitlus ja Lumimari poolt raamatusse joonistatud piltide näituse avamine toimus 5. jaanuaril 2018 Pelgulinna Rahvamajas. Kolmas esiltlus Sõbrapäeva lastehommikul Holistika Instituudis 10. veebruaril 2018. Neljas esiltus Pirita raamatukogus 24. märtsil ning viies 14. aprillil Viru keskuse Rahva Raamatus. Ning kuues kohtumine toimus lastega meil 10. mail Viimsi raamatukogus:)

Tagasiside raamatule:

Riita: “Jaana Ojakääru imearmas raamat on värskelt poelettidele jõudnud. Mina ostsin eile 4 raamatut kingituseks ja seda raamatut sirvides, tekkis soov osta veel 44 ja seda lihtsalt inimestele jagada. See raamat avab, avardab, hoiab ja kaisutab ja peaks olema kõigi inimeste öökapil.

Aitäh Jaana Ojakäär ja aitäh kõigile, kes seda raamatut kingivad. Muuseas, kinkida võib ja on isegi soovituslik iseendale ka 😉 “

***

Diana: “See on nii armas raamat. Lapselapsele just õige kingitus”

***

Sydamelooma kollaazMinna: “Tahtsin Sind tänada ja Sinuga jagada – kinkisin oma 7-aastasele vennatütrele sünnipäevaks südamelooma raamatu ja oleme seda koos täitnud. See on imearmas protsess meie mõlema jaoks… täna tegi ta oma kollaaži, mis teda elus rõõmsaks teeb, minu süda sulas rõõmulombiks…🙂 

Südamest aitäh, et oled loonud sellise raamatu, mis aitab nooremate armsate inimestega südameteekonda jagada!

***

Vivika: Rõõmutarekese Lasteaed rõõmustas väga, et Jaana meile just emakeelepäeval külla tuli ja oma imeilusa raamatu saamisloost ja südameloomast rääkis. Suur aitäh ja suur kallistus, hea Jaana! Sinu ilusad sõnad jäävad veel kauaks laste südamesse helisema!

***

Ave: Imearmas raamat ja mitte ainult lastele 😊 Meile, suurtele, on ehk veelgi enam vaja meeldetuletust, et “südamelooma” ei maksa unarusse jätta!

Vaata ka videot raamatu valmimisest ja harjutuse juhiseid lastega koos südamelooma valmistamiseks:

Fotogalerii

Siin on emotsioone ja pildikesi raamatu esitluselt, mis toimus 21.12 Puändis.

Siin on pildikesed meie teiselt raamatuesitluselt (5.01.18 Pelgulinna Rahvamajas), kus toimus ka LUMIMARI raamatu illustratsioonidest loodud näituse avamine…

Siit leiad sõbrapäeva lastehommiku rõõmsa fotogalerii!

Siit leiad pilte “Südamlikust loovushommikust”, mis toimus Viru keskuse Rahva Raamatus.

 

Lisainfo: jaana@loovuskohvik.ee või 569 569 21


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!